מלונאי יקר,

 

חיובי ארנונה כללית לשנת המס2022

 

משרדנו מטפל במרבית בתי המלון בישראל וחלקם משלב הקמתם. כחלק משיתוף פעולה של שנים עם התאחדות המלונות בישראל ולאור הידע והניסיון שצברנו במהלך השנים כתוצאה מטיפולנו במרבית בתי המלון בארץ בפריסה ארצית, נשמח להרחיב את פעילותנו בטיפול שוטף בארנונה לגבי בתי מלון בינוניים כגדולים /מלונות חדשים/מלונות בשיפוצים ועוד….

 

משרדנו ערוך לבדוק באופן יסודי ומקצועי את חיובי הארנונה, לרבות בדיקת תקינות קובעי המס בשומה וסקירת הסיווגים, ולחסוך גם עבורכם – על בסיס הצלחה בלבד -תשלומי ארנונה כבדים המושתים ע"י הרשויות המוניציפאליות מדי שנה.

 

הינך מוזמן להעביר אלינו את חיובי הארנונה שלכם לשנת 2022​​​ לבדיקה ראשונית ולא מחייבת למייל: 

miri@kgilaw.com/ kgi@kgilaw.com.

 

הרינו לעדכנכם בדבר העלאת שיעורי הארנונה לשנת 2022. הארנונה שישלמו תושבי ישראל בשנה זו צפויה להתייקר בשיעור של 1.92%. בהתאם לחוק ההסדרים, מתעדכנים תעריפי הארנונה ברשויות המקומיות מדי שנה, על פי נוסחה משולבת, המשקללת  50% מהתייקרות מדד המחירים לצרכן ו- 50% מהתייקרות מדד השכר הציבורי.

 

כידוע, המועדים שנקצבו בחוק לפניה לרשויות בנוגע לחיובי הארנונה, הינם קצרים יחסית: 90 ימים להגשת השגה או 45 ימים במידה ונדרש הליך מנהלי אחר, על כן, ישנה חשיבות מכרעת לבדיקת והערכת שומות המס בהקדם ובהתאם לרשות המקומית, לשם הפחתתן.

 

          בברכת שנת מס פורה וחסכונית,

מירי מנחם, מנהלת פיתוח עסקי 0527349995

                                                                                       כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עו"ד