גאווה לרשת פתאל!

גאווה לרשת פתאל! (הגדל)

המרכז הישראלי לניהול, פרסם את החברות והארגונים הזוכים לשנת 2019:

רשת מלונות פתאל זכתה במקום הראשון בקטגוריית "השירות מתחיל מבפנים"

זכייה זו משקפת שורה ארוכה של עובדים ואורחים מרוצים והענקת שירות מצטיין

רשת המלונות פתאל, רשת המלונות הבינלאומית הישראלית, זכתה במקום הראשון בקטגוריית "השירות מתחיל מבפנים", במסגרת תחרות מצוינות בשירות וחווית לקוח שנערכה על ידי המרכז הישראלי לניהול, כך הוכרז בכנס "שירות וחווית לקוח של המי"ל" שהתקיים השבוע בראשון לציון.

הרשת ביצעה תהליכים פנים ארגוניים כדוגמת, פיתוח תוכנית "פתאל אקדמי", הטמעתה של תוכנת ה-HOTSOS אשר מפשטת עבור נותני השרות את בקשות האורחים ובכך משפרות את השירות, העצמת העובדים והמנהלים על ידי הדרכות למיומנויות ניהול ופיתוח עתודות ניהול ברשת וקידום של מנהלים ועובדים "מבפנים", כאשר נושאת הדגל היא מנכ"לית הרשת אשר צמחה לתפקידה מפקידת הזמנות באילת ועד לתפקידה הנוכחי.

הבחירה ברשת פתאל נעשתה על ידי צוות של כ- 70 שופטים בהם מנכ“לים בכירים במשק הישראלי, נושאי משרה בכירה בחברות וארגונים, אנשי ייעוץ ומחקר ואנשי אקדמיה מהמוסדות המובילים להשכלה גבוהה.

רשת פתאל הציגה את פועלה בשלוש השנים האחרונות לחבר השופטים ולאחר תהליך בחינה בן שלושה חודשים התבשרה הרשת אתמול במסגרת הכנס כי זכתה בפרס.

תחרות מצוינות בשירות וחווית לקוח, הנערכת על ידי המי"ל (המרכז הישראלי לניהול) זו השנה ה-16, שמה לה למטרה לקדם ולהעצים המודעות לשירות מצטיין בישראל ולהוקיר תודה לחברות וארגונים שביצעו מהלכי שיפור יוצאים מן הכלל.


 לפרטים נוספים: שירלי שבת | דני לוי תקשורת | 052-5091861

****

אודות פתאל:

רשת מלונות 'פתאל', רשת המלונות הבינלאומית הישראלית הגדולה בעולם, נוסדה בשנת 1998 על ידי דוד פתאל.

'פתאל, בית של מלונות בארץ ובעולם'

לרשת פתאל מעל ל- 210 מלונות ב-18 מדינות, ביניהן גרמניה, ספרד, הולנד, איטליה, פולין, אנגליה, אירלנד, סקוטלנד, בלגיה וקפריסין.

מותגי הרשת הינם:

 

בישראל מלונות פתאל פרוסים מצפון לדרום על שפת ים התיכון, ים סוף וים המלח ופועלים בקונספציות שונות וחדשניות המתאימות לכל כיס, מלונות הרשת מאפשרים לקהל הנופשים לנצל את זמן החופשה במגוון דרכים והרכבים כדוגמת, חופשות פעילות, חופשות זוגיות רומנטיות, עסקים, כנסים ונופש, ומגוון רחב של חופשות משפחתיות.

באירופה המלונות משתייכים למותגים 'לאונרדו' ו- 'NYX', והם ממוקמים ביעדים פופולריים במרכזי הערים ופונים לתיירים, אנשי עסקים וזוגות.

כרשת מלונות המרכזת תחתיה 200 מלונות בארץ ובאירופה, נדרשת יצירת זהות ושפה משותפת בין כל המלונות, ומכאן המסר המלווה את הרשת: 'פתאל-  בית של מלונות בארץ ובעולם', שכן בפתאל מאמינים כי על אף פריסת המלונות רחבת ההיקף, לכולם שפה משותפת וכולם מתכנסים ל"בית אחד"- פתאל - שהוא בית של מלונות בארץ ובחו"ל.

'פתאל, מארחים באהבה'
תפישת הרשת בכל העולם הינה שהחופשה בעולם המודרני מתחילה באפשרויות הבחירה, ובהתאם היא מציעה מגוון רחב של סטנדרטים וסוגי אירוח, במקומות שונים בעולם, כך שכל אחד יכול לבחור את החופשה המתאימה לו. המשותף לכל סוגי האירוח הוא הערך המנחה את עובדי הרשת – 'פתאל- מארחים באהבה'; ברשת פתאל ירידה לפרטים היא קריטית לחוויית האירוח ולכן כרשת אנו דואגים שבכל מלון תורגש תפישת המותג, שבסיסה לכל אורח, בכל תקציב ובכל מקום, מגיע אירוח באהבה וחוויה מושלמת.

עבור לתוכן העמוד