אוסטריאן איירליינס חברת התעופה הגדולה והמובילה באוסטריה תרחיב את מספר הטיסות שלה בקו וינה - תל אביב

10/02/2019

 

אוסטריאן איירליינס חברת התעופה הגדולה והמובילה באוסטריה תרחיב את מספר הטיסות שלה בקו וינה - תל אביב

 

המהלך יחל ב-17 בפברואר במטרה להעמיק את פעילותה של החברה בישראל ולהעניק היצע משופר עבור לקוחותיה

 

אוסטריאן איירליינס, חברת התעופה הגדולה והמובילה באוסטריה, הודיעה היום (ה') כי תרחיב את קו הטיסות וינה – תל אביב (הלוך ושוב) בשלוש טיסות שבועיות נוספות. המהלך ייכנס לתוקף החל מה-17 בפברואר ויתווסף ללוח הטיסות של קו זה.

 

חברת אוסטריאן איירליינס הפעילה בקיץ שעבר 18 טיסות שבועיות בקו וינה - תל אביב, כך שהוספת שלוש הטיסות החדשות יגדילו את כמות הטיסות של החברה לישראל ל-21 טיסות שבועיות, תדירות הטיסות הישירות הגבוהה ביותר שהייתה אי פעם בקו זה.

 

עופר קיש, מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל, הכוללת את אוסטריאן איירליינס, מסר: "אנו שמחים מאוד על הודעת החברה בדבר הרחבת הפעילות בקו וינה – תל אביב ובטוחים כי צעד זה משלים את הרחבת היצע הטיסות מנמל הבית בוינה ליעדים רבים נוספים, כדוגמת צפון אמריקה, אירופה, המזרח הרחוק ודרום אפריקה ומהווה הבעת אמון נוספת בשוק הישראלי."

 

***

 

אוסטריאן איירליינס, היא חברת התעופה הגדולה והמובילה באוסטריה. החברה, שהייתה בעבר בבעלות המדינה, עדיין נושאת את צבעי הדגל האוסטרי אדום-לבן-אדום ומפעילה רשת של כ-130 יעדים. מיקומו הגיאוגרפי הנוח של נמל התעופה Schwechat בוינה, מהווה מרכז בין מזרח למערב אירופה ואכן כ- 120 מתוך 360 הטיסות היומיות של החברה, הן למרכז ומזרח אירופה. אוסטריאן איירליינס מטיסה כ-14 מיליון נוסעים בשנה ומעסיקה כ-7,000 עובדים ב- 58 מדינות. החברה נמצאת בבעלות קבוצת לופטהנזה מאז שנת 2009 והיא חברה בברית החברות הבינלאומית Star Alliance משנת 2012. החברה חגגה 60 שנות פעילות בשנת 2018. לינק לספריית צילומים באדיבות אוסטריאן איירליינס https://www.flickr.com/photos/austrianairlines

 

 

 

עבור לתוכן העמוד