פסטיבל פתאל רוק ה-7 באילת בהשתתפות האמנים וכוכבי הרוק המובילים בישראל

4/12/2018

 

 

גדול יותר, עוצמתי יותר, מרגש יותר!

"Fattal Rock Festival"

 

פסטיבל פתאל רוק ה-7 באילת בהשתתפות האמנים וכוכבי הרוק המובילים בישראל

 

האמנים וההרכבים שיופיעו השנה (7-9 במרץ): עומר אדם שיארח את מרינה מקסימיליאן, נצ'י נצ' יארח קרולינה, טיפקס שיארחו בצהרי שישי את אליעד  נחום, הדג נחש ודודו טסה יתארחו אצל רמי פורטיס, אברהם טל יארח את קרן פלס, ויסגרו את ההופעות בשבת- נטע ברזילי ולהקת אתניקס

 

רשת מלונות 'פתאל' תקיים בפעם השביעית ברציפות את 'פסטיבל פתאל רוק' באילת, במהלכו יתקיימו מופעים של האמנים וכוכבי הרוק הגדולים בישראל, בהם: עומר אדם, מרינה מקסימיליאן, נצ'י נצ', קרולינה, רמי פורטיס, הדג נחש, דודו טסה, אברהם טל, קרן פלס, נטע ברזילי, אתניקס, טיפקס ואליעד נחום.

 

הפסטיבל, שהפך למסורת, יתקיים לאורך שלושה ימים במהלך חודש מרץ (7-9 במרץ, ה'-ש'), ב'ארמונות הרודס' באילת, כאשר המופעים כולם יתקיימו באולם הפאבליון.

 

מהלך זה של רשת פתאל מוערך בהשקעה של כמעל ל- 2 מיליון שקלים, והוא מתקיים לצד מופעי ופעילויות הבידור השוטפות בבתי המלון לאורך כל השנה.

 

אביה מזרחי- מגן, מנכ"לית רשת מלונות פתאל בישראל, מסרה: "כמידי שנה, גם השנה אנו נערכים ועומלים על מנת להעניק לאורחינו פסטיבל רוק גדול יותר, מרגש ועוצמתי יותר, יחד עם האמנים האהובים בישראל בשילובים מעניינים וייחודיים ליצירת חוויה חד פעמית. כחלק מחזון החברה, אנו שואפים להמשיך ולייצר חוויות, רגעים וזיכרונות מרגשים לאורחינו, וכחלק מכך החלטנו להמשיך ולחזק את ערך המוזיקה ולייצר תוכן רב ומגוון שיאפשר להם להמשיך וליהנות מחוויית אירוח יוצאת דופן".

 

המלונות המשתתפים בחבילה:

 

הרודס פאלאס (בסיס א.בוקר), הרודס בוטיק (בסיס א.בוקר), מג'יק פאלאס (בסיס חצי פנסיון), לאונרדו רויאל ריזורט (בסיס א. בוקר), לאונרדו פלאזה (בסיס חצי פנסיון).

 

מחירים (בהתאם למלונות המשתתפים בפסטיבל):

 

החל מ-3,100 ₪ ועד ל-5,900 לזוג עבור כל השהות.

 

**ההרשמה לפסטיבל תיפתח ב-12.12.18 ומיועדות לחברי 'מועדון שמיים' ומצטרפים חדשים.

 

עבור לתוכן העמוד