אורחים רבים הגיעו לפתיחת תערוכת 'ילדי העולם' במלון הגושרים בטבע

8/10/2018
אורחים רבים הגיעו לפתיחת תערוכת 'ילדי העולם' במלון הגושרים בטבע (הגדל)

 

עשרות אורחים, בני משפחה וחברים הגיעו לפתיחת תערוכת הצילומים "ילדי העולם" שנפתחה ב'הגושרים מלון בטבע' באירוע חגיגי. בתערוכה מוצגים 20 צילומים, שצילם אריה דהן, מנכ"ל גני התעשייה של התעשיין סטף ורטהימר, בהם מונצחים רגעים מתוך שגרת יומם של ילדים מכל העולם.

התערוכה שהוצגה בעבר במתחם ארנה בהרצליה פיתוח על ידי יוניסף העולמי עברה לתצוגה למשך שנה בלובי 'הגושרים מלון בטבע'.

 

בין האורחים שהגיעו לברך- ראש מועצה אזורית גליל עליון גיורא זלץ, מנכ"ל הגושרים מלון בטבע דורון קרן, אוצר התערוכה אריה (סצ'י) שגיא, עמוס לוין סמנכ"ל פיתוח החקלאות בחברה לפיתוח הגליל, שרוליק קנול יו"ר הנהלת קייקי מעין הגושרים והוספיס גליל עליון, רותי מוזס מגן התעשייה תל חי, תעשיינים, צלמים, אמנים ועוד. האורחים הרבים נהנו מאירוע פתיחה חגיגי שכלל מופע נגינה ובופה עשיר במטעמים משובחים פרי יצירתו של שף המלון מתן מרגלית.

 

דורון קרן, מנכ"ל הגושרים מלון בטבע אמר בפתיחה: "אנו מזמינים אמנים וצלמים להציג עבודותיהם בלובי המלון , לטובת האורחים והמטיילים המגיעים לגליל. מיד כשראינו את צילומיו של אריה דהן, המנציחים רגעים בחייהם של ילדים ממדינות באסיה ובאפריקה, הן נגעו ללבנו. כי ילד הוא ילד בכל מקום בעולם וחיוך של ילד גם בקצה העולם שווה הכל ואת הרגע המרגש הזה תפס דהן במצלמתו", אמר קרן והזמין את הקהל הרחב להגיע לצפות בתערוכה המרגשת.

 

כל הצילומים המוצגים בתערוכה מוצעים לרכישה. ניתן לסייר בתערוכה במלון בתיאום מראש.

לפרטים: הגושרים מלון בטבע- 6816000- 04, www.hagoshrim-hotel.co.il

 

 

עבור לתוכן העמוד