יריד התיירות הבינלאומי 6-10 במרץ 2019 ברלין

24/07/2018

 

 

 

יריד התיירות הבינלאומי 6-10 במרץ  2019

ההרשמה נפתחה

 

ירידי ברלין, המארגנים של תערוכת התיירות הבינלאומית המובילה ITB Berlin, המתקיימת מידי שנה בברלין, שמחים להודיע על פתיחת הרישום למעוניינים להציג בתערוכה הבאה שתתקיים במרץ 2019.

ITB ברלין מציגה את כל שרשרת החבילות התיירותיות עם מגוון גיאוגרפי ייחודי של יותר מ 180 מדינות ואזורים, הלוקחים חלק בתערוכה. ITB ברלין מחולקת לתחומים נפרדים אשר ביחד משקפים את הנושאים החשובים ביותר בתעשיית התיירות, מה שהופך את ההתמצאות לקלה בתוך המגוון הרחב של המוצרים המסחריים ושל השירותים. יעדים, סוכנויות נסיעות, מערכות הרשמה ((Booking, חברות הובלה, מלונות וספקים שונים.

בתערוכה האחרונה שהתקיימה במרץ 2018 השתתפו כ 10,000 מציגים מ-5 יבשות, וביקרו בה למעלה מ 160,000 אנשי מקצוע הכולל את הדרג הבכיר של מקבלי החלטות. למידע נוסף אודות התערוכה הקודמת:

https://www.itb-berlin.de/en/ITBBerlin/DestinationsSegments/

 

למחשבון מחירים:

https://www.itb-berlin.de/en/Exhibitors/StandRegistration/index.jsp.

 

לטופס הרישום:

https://www.itb-berlin.de/media/itb/itb_dl_en/itb_exhibitors/itb_exhibitor_registration/Stand-registration-complete.pdf

 

שימו לב לכלול ברישום את עמוד 9 DATA PRIVECY POLICY חתום בחתימת ידכם, וכן את עמוד 7 VAT form  חתום בחתימת ידכם ובחותמת החברה.  ניתן להדפיס, לחתום, לסרוק ולהשיב באימייל אלינו ואנחנו נעביר לירידי ברלין.

רישום ה co-exhibitors מסתיים ב 1.12.2018 על מנת להבטיח מקומם ב exhibitor list עם פרטי איש הקשר ושם החברה שלהם ולא של הexhibitor אליו הם משויכים.

 

כבכל שנה משרד התיירות הישראלי מקים ביתן לאומי בתערוכה. לפרטים לגבי השתתפות במסגרתו, ניתן לפנות לסיגל איזנהמר ממשרד התיירות בטלפון 02-6664216 או במייל -   Sigalk@tourism.gov.il

 

עבור לתוכן העמוד