מלון ריץ קרלטון הרצליה מאמץ את עמותת MAKE A WISH

 

מלון ריץ קרלטון הרצליה מאמץ מזה מספר שנים את עמותת MAKE A WISH, המגשימה משאלות לילדים החולים במחלות מסכנות חיים.

במסגרת שיתופי הפעולה, הוגשמו במלון מספר משאלות לילדים, ולאחרונה אף הגשימו משאלה לניתאי, ילד שחלם להיות מנכ"ל מלון ליום אחד.

 

במהלך חודש ינואר, יצאה משלחת של עמותה זו לכבוש את פסגת הקלימנג'רו, ההר הגבוה באפריקה, והר הגעש הגבוה בעולם (כ6000 מ'), למסע של הגדלת המודעות לעמותה, וגיוס כספים לצורך הגשמת משאלות נוספות לילדים.

במסגרת ההכנה למסע למדנו על מחקרים בנושא, המוכיחים כי ילדים בעלי תקווה וציפיה למשהו טוב, כגון הגשמת חלום, מסוגלים להתמודד טוב יותר עם המחלה, ואף לשאוב כוחות מהחוויה המתקרבת, דבר המקל על התמודדותם ואף הבראתם.

 

במסגרת המסע, יצאו מספר חברי הנהלת העמותה, מר אבי בר אהרון, מייסד ומנכ"ל העמותה, השחקן דביר בנד"ק יו"ר העמותה, השחקן ליאור כלפון חבר הנהלת העמותה, ומתנדבים נוספים, כולם נושאי תפקידים בכירים במשק הישראלי (מנכלי"ם וסמנכלי"ם), וביניהם יובל פומרנץ, סמנכ"ל משאבי אנוש של מלון ריץ קרלטון הרצליה, כחלק מהמאמץ והירתמות עובדי המלון בגיוסי הכספים לעמותה.

 

את המשלחת הובילה נגה ברקן, כיום בת 20, אשר מחלת הסרטן תקפה את גופה בהיותה בת 16, בזמן הכנותיה לייצג את ישראל באולימפידה בהתעמלות אמנותית. נגה שניצחה את מחלת הסרטן, הובילה את המשלחת בגאון, והיוותה סמל לנחישות, ולניצחון. עם הגעתה לפסגה הניחה שתי מטבעות נושאות את סמל העמותה על פסגת ההר, האחת למען הילדים הנלחמים על חייהם מדי יום, והשני למען זכרם של אותם ילדים שאינם איתנו עוד.

 

המסע, בן ה 75 ק"מ, ארך 8 ימים מאתגרים, כשבתחילתו צועדים ביער גשם טרופי ולח, ובפסגת ההר מגיעים לאקלים ארקטי מושלג של כמינוס 20 מעלות. ההליכה בתנאים אלו, בצירוף החמצן הדליל בגבהים המדוברים, הופכים את כיבוש הפסגה כאתגר לא פשוט, ומרבית מהמטפסים אינם מצליחים כלל לעמוד בו. יחד עם זאת, הוגדר המסע כהצלחה יוצאת דופן, שכן הצליחה המשלחת כולה לכבוש את פסגת ההר כמקשה אחת ללא תקלות, וגם בשל גיוס הכספים לעמותה, אשר תוכל כעת להגשים מאות משאלות נוספות לילדים.

 

צוות מלון ריץ קרלטון הרצליה נרתם לטובת המסע, וסייע בגיוס כספי תרומות של כמה עשרות אלפי שקלים לטובת ילדי העמותה, וממשיך בהגשמת משאלות גם כיום.

 

המסע המרגש לפסגה תועד במלואו, והופק על ידי הצלם והעורך יריב דגן, מצורף בלינק , ושווה צפיה למעוניינים.

 

https://www.youtube.com/watch?v=NRXfZvz1zL0

 

 

עבור לתוכן העמוד