דורון קרן מונה למנכ"ל הגושרים מלון בטבע

23/05/2018
דורון קרן מונה למנכ"ל הגושרים מלון בטבע (הגדל)

 

דורון קרן מונה למנכ"ל "הגושרים מלון בטבע"

 

דורון קרן, מונה למנכ"ל 'הגושרים מלון בטבע', קרן בעל ניסיון וותק בענף התיירות כבר שנים רבות, כיהן בתפקידים בכירים בענף התיירות, ובוגר לימודי מנהל בתי מלון בטכניון, כיהן במשך כ- 20 שנה בתפקידי ניהול בכירים ברשת מלונות דן בחיפה, ולפני כן במגוון תפקידים במלון הילטון תל אביב, אסטוריה תל אביב, מלון דניאל הרצליה ועוד.

 

דורון: "אני שמח מאוד להגיע להגושרים מלון בטבע, מדובר בפנינת טבע קסומה, עובדים ותיקים ומקצועיים ותודעת שירות גבוהה. אין לי ספק כי, יחד עם הצוות המסור, וניסיוני הרב בתחום המלונאות, נביא את המלון להישגים גבוהים, ונקדם את הערכים החשובים לאורח חיים בריא, ספורט, תזונה נכונה ושמירה על הטבע, הן באופן הניהול והן בתכנים המועברים לנופשים".

 

"הגושרים מלון בטבע" ממוקם בקיבוץ הגושרים ,והוקם על שרידיו של ארמון החורף המרהיב של האמיר פע'ור, השליט העותומני של צפון עמק החולה ורמת הגולן. המלון מוקף בפלגי מים טבעיים של נחל הדן, מעיינות, חורש סבוך הטובל במרחבי דשא ירוקים, צל עצים, שבילי הליכה לצד גשרי עץ החוצים את זרימת הנחל. המלון מציע 184 חדרים בסגנונות שונים המותאמים לזוגות ומשפחות, כולל אגף בוטיק סוויטות פרימיום חדשות, שהוקמו לאחרונה בהשקעה של כ- 5 מיליון שקלים.

 

מסעדת המלון מעניקה חוויה קולינרית גלילית בריאה, על טהרת חומרי הגלם המשובחים והבריאים של הגליל, בשילוב מורכבות של תהליכי בישול והקפדה על טריות ותוצרת ישירה ממגדלים בגליל. בנוסף, לאור הביקוש ההולך וגובר למזון טבעוני, צמחוני, נטול גלוטן ועוד, כולל התפריט מענה לבעלי רגישויות ולבקשות מיוחדות של אורחים, בשילוב הסבר כתוב לצד כל מנה.

 

במתחם המלון - מרכז ספורט ובריאות, ספא "פיורינה", במרחבי המלון ממוקמים פסלי, אבן ייחודיים, פרי יצירתו של הפסל אריה אשכנזי, במקום  מתקיימים, סיורים חווייתיים הממחישים את סיפור יצירותיו וסיורים אל "הנהר הנעלם"- הרפתקת הליכה קלה בחיק הטבע הקסום, מסלול מפותל ויפהפה העובר בתוך שלל צמחיה, עצי תאנה עתיקים, גפנים וצפצפות. כמו כן,  מספר אולמות לכנסים ואירועים, כולל גן אירועים בטבע בסמוך לנחל.

 

"הגושרים מלון בטבע" דוגל ומקדם בכל תכניו אורח חיים בריא, וגישה ירוקה ואקולוגית, למען שמירת הטבע ואיכות הסביבה, ומופעלות בו מערכות מחזור ומערכות אנרגיה ידידותיות לסביבה.

 

 

עבור לתוכן העמוד