המלון הרשמי של אירועי שבוע הגאווה: NYX תל אביב מרשת פתאל

23/05/2018
המלון הרשמי של אירועי שבוע הגאווה: NYX תל אביב מרשת פתאל (הגדל)

 

בסימן 20 שנה למצעד הגאווה בתל אביב:

 

המלון הרשמי של אירועי שבוע הגאווה: NYX תל אביב מרשת פתאל

 

המלון נבחר על ידי עיריית תל אביב – יפו, לשמש כמלון הרשמי של אירועי הגאווה בעיר ולארח מגוון אירועים מרכזיים במהלך שבוע האירועים

 

במהלך שבוע הגאווה יואר המלון כולו בצבעי דגל הגאווה

 

מלון NYX תל-אביב, מלון חיי הלילה של העיר ת"א, ואחד מבין ארבעת המלונות של המותג NYX בישראל ובאירופה, מרשת מלונות 'פתאל', נבחר בפעם השנייה ברציפות  למלון הגאה הרשמי של אירועי שבוע הגאווה על ידי עיריית ת"א- יפו, וישמש את תיירי החוץ והפנים המשתתפים באירועים.

 

המלון, אשר מזוהה בתור "המלון הגאה הראשון בישראל", יואר כולו בצבעי דגל הקהילה הגאה מה- 1.6 ועד ה- 9.6, עם סיום אירועי שבוע הגאווה בעיר. בו.

 

במסגרת שבוע הגאווה יארח המלון מספר אירועים רשמיים בשיתוף עיריית תל אביב- יפו, ביניהם: מסיבת העיתונאים הזרים אשר יגיעו מכל העולם להתארח בישראל. בנוסף, ארבעה ימים לפני המצעד הגדול יתקיים מופע מחווה ייחודי מטעם אגודת הלהט"ב בשיתוף האופרה הישראלית אשר יתקיים בפיאצת המלון בתאריך 4.6.18 ויכלול עיבודים מיוחדים לשירי הדיוות הגדולות. עם סיום המופע תחל מסיבת ריקודים עד אור הבוקר. המופע והמסיבה יהיו פתוחים לקהל הרחב.

 

שיתוף פעולה מעניין נוסף שנרקם לרגל שבוע הגאווה בעיר הוא הגעתו של פסטיבל הקולנוע הגאה למלון NYX תל אביב, במסגרתו ייערכו מגוון אירועים מרכזיים של הפסטיבל במלון, ביניהם מסיבה בהשתתפות מלכות דראג בינלאומיות והקרנה חגיגית של פרקים חדשים מהעונה החדשה של ״רופול דראג רייס״. כמו כן, עשרות מפמליית הפסטיבל יתארחו וילונו במלון.

 

רווית רביב, מנכ"לית NYX תל אביב, מסרה: "מלון NYX תל אביב נרגש לקחת חלק זו השנה השנייה באירועי שבוע הגאווה של העיר וגאה בהכתרתו כמלון הרשמי של האירועים על ידי עיריית ת"א יפו. לאור הצלחת אירועי 'שבוע הגאווה' שהתקיימו במלון בשנה שעברה, החלטנו השנה להגביר את הפעילות ולייצר תכנים מגוונים  נוספים שמותאמים לקהילה הגאה אשר יספקו לאורחינו חווית אירוח ייחודית, כזו שתשאיר טעם של עוד".

 

במסגרת אירועי הגאווה במלון ובעקבות ההצלחה מהשנה שעברה,NYX  תל אביב חבר בשנית לליין המסיבות הבינלאומי, 'פאג', לליין משותף, תחת השם- Pag x NYX- Family, מסיבת הפתיחה הרשמית לסופ"ש הגאווה תתקיים במלון בתאריך ה- 6.6.18. בנוסף, תוביל המשאית הרשמית של ה'פאג' ומלון NYX תל אביב את מצעד הגאווה המרכזי שייערך ב- 8.6.18 בעיר, ובערב המצעד יארח ליין ה'פאג' את NYX תל אביב במסיבה המרכזית במועדון 'האלפאבית' בתל אביב.

 

***

 

 

מותג NYX הינו מותג הלייף סטייל של רשת מלונות פתאל, המציע חוויה אורבנית ייחודית ומהווה מגנט עבור תיירים ומקומיים הרוצים לחוות תרבות מקומית ואמנות עכשווית. המותג פועל באירופה בפראג ומילאנו, ובימים אלה נפתח מלון נוסף של המותג במדריד ובהמשך השנה ייפתח מלון במינכן. מלונות נוספים של המותג באירופה צפויים להיפתח במהלך 2019. בישראל המותג פועל בעיר תל אביב ובקרוב עתיד להיפתח בעיר הרצליה. ב-2021 עתיד להיפתח NYX ירושלים. מלונות NYX ממוקמים בלוקיישנים אסטרטגיים ומציעים קרבה לנמלי תעופה, למרכזי הערים השוקקים או לפרברים השלווים.

 

עבור לתוכן העמוד