עכשיו זה רשמי! האינאן איירליינס ומשרד התיירות גאים להכריז – קו תעופה חדש בין ת"א לגואנז'ו

26/04/2018

 

עכשיו זה רשמי! האינאן איירליינס ומשרד התיירות גאים להכריז –

קו תעופה חדש בין גואנז'ו ותל-אביב החל מ-2.8.18

 

שר התיירות יריב לוין: "משרד התיירות גאה להיות שותף בפתיחת הקו החדש מגואנז'ו לתל אביב, המצטרף לטיסות ישירות מבייג'ין ומשנגחאי שהשקנו ביחד עם האינאן. כתוצאה משיתוף הפעולה הפורה עם החברה, יש כיום 10 טיסות בשבוע מסין. הקו מגואנז'ו מצטרף לשורה של קווים חדשים שהשקנו מתחילת 2018, ביניהם: טיסה ישירה מניו דלהי לתל אביב שמפעילה חברת התעופה אייר אינדיה, טיסה ישירה של חברת אדלוויס מציריך לאילת לראשונה מזה שנים, וטיסה מברזיל של חברת התעופה היחידה שמפעילה קו ישיר מדרום אמריקה לישראל – LATAM. פתיחת הקווים מהווה הבעת אמון גדולה במוצר התיירותי הישראלי והוכחה נוספת לכך שמאמצי השיווק של המשרד מניבים תוצאות. משרד התיירות משוכנע כי פתיחת הקו החדש של האינאן תביא לגידול נוסף ושיאים חדשים בתיירות הנכנסת לישראל".

מנכ"ל האניאן איירליינס מר Wei Ran: "אנו נרגשים מאוד להכריז על פתיחת קו ישיר חדש לגואנז'ו ומודים לשר התיירות ולמשרדו על התמיכה החשובה במהלך. אין לפתיחת 3 קוים בפחות משנתיים וחצי לאיזשהו יעד בעולם תקדים בחברה. מדובר בהבעת אמון מדהימה מצד מטה החברה בשוק הישראלי ובשיתוף הפעולה שלנו עם ממשלת ישראל. אין בלבנו ספק כי הקו החדש מגואנז'ו ימשיך להזניק את מספר התיירים הסינים בישראל ויהווה גשר נוסף לחיזוק היחסים המסחריים בין סין וישראל. אנו מפעילים היום 4 טיסות ישירות שבועיות לבייג'ינג ו- 3 טיסות ישירות שבועיות לשנחאי בהצלחה שעולה על כל הציפיות ובטוחים ששלוש הטיסות השבועיות לגואנז'ו יזכו להצלחה דומה. אנו נמשיך לספק לנוסע הישראלי מוצר פרימיום במחירים מעולים. את הטיסות לגואנז'ו נפעיל במטוסי דרימליינר 787-900 חדישים שישרתו שוק גדול מאוד הן מסין לישראל והן של אנשי עסקים ומטיילים ישראלים".

אחרי השקת קווי תעופה ישירים מבייג'ינג ומשנגחאי – באוגוסט ייפתח לראשונה קו ישיר גם מגואנז'ו! חברת התעופה הסינית האינאן איירליינס תפעיל החל מ- 2.8.2018 שלוש טיסות שבועיות בין גואנז'ו ותל-אביב. שנתיים בלבד לאחר השקת קו הטיסות הראשון של החברה לארץ (מבייג'ינג), וחצי שנה לאחר השקת הקו השני של החברה לארץ (משנחאי), מודיעים היום האינאן איירליינס הסינית ומשרד התיירות הישראלי על חתימה על הסכם, שבמסגרתו ייתן משרד התיירות מענק בגובה 750,000 אירו כתמריץ לפתיחת הקו מגואנז'ו וזאת במסגרת שיתוף הפעולה ההדוק בין המשרד לענקית התעופה הסינית. מהאינאן איירליינס נמסר כי בעקבות החתימה על ההסכם תפתח היום החברה את הטיסות למכירה בכל מערכות ההפצה.

חברת התעופה הסינית המפעילה כיום 4 טיסות שבועיות לבייג'ינג (בימים א', ב', ד', ו'), ושלוש טיסות שבועיות משנגחאי (בימים א', ג', ה'), תתחיל להפעיל החל מ-2 באוגוסט שלוש טיסות שבועיות ישירות גם לגואנז'ו בימים ג', ה', ש' במטוסי דרימליינר חדישים (על פי רוב - 787-900) ובכך תגיע לסך כולל של 10 טיסות שבועיות בין סין וישראל! הטיסות יצאו מנתב"ג בימים ג', ה', ש' ב-13:10 שעון מקומי וינחתו בגואנז'ו ב-05:05 למחרת (טיסה HU466). הטיסות יצאו מגואנז'ו בימים ג', ה', ש' ב-01:35 לפנות בוקר וינחתו בנתב"ג ב-08:50 באותו היום (טיסה HU465).

בהודעת האינאן נכתב כי "כניסתה של האינאן איירליינס לשוק הישראלי באפריל 2016 שינתה את מפת התיירות הנכנסת לישראל והובילה למהפכת מחירים עבור הנוסעים הישראלים לסין ולמזרח. במונחי נפח שוק תופסת היום החברה כ-63% משוק הטיסות הישירות לסין. 30% מהנוסעים ישראלים, 70% סינים - דבר המסביר את אחד התוצרים החשובים ביותר לכניסתה של החברה לשוק: הזינוק הדרמטי במספר התיירים הסינים המבקרים בישראל. בשנת 2017 נרשם זינוק של 41% בתנועה הסינית לארץ עת ביקרו בישראל 114,000 תיירים מסין".

עוד נכתב בהודעת האינאן, כי האינאן איירליינס הינה חברת התעופה הרביעית בגודלה בסין. החברה מפעילה צי של 400 מטוסים המשרתים 1800 קוים ל- 220 יעדים בסין ורחבי העולם. החברה מוחזקת על ידי קבוצת HNA – ענקית אחזקות סינית שעל נכסיה נמנים רשתות מלונות בינלאומיות וחברות לוגיסטיקה. פתיחת קו תעופה שלישי במספר לישראל, פחות משנתיים וחצי לאחר השקת הקו לבייג'ינג, מהווה הבעת אמון מרשימה מאוד מצד החברה בישראל ובשוק הישראלי. בנוסף מציינת החברה כי האינאן איירליינס הינה חברת התעופה הסינית היחידה הזוכה לחמישה כוכבי דירוג של Skytrax (7 שנים ברציפות). החברה מפעילה מטוסי איירבאס A330 בקו שלה לבייג'ינג ותפעיל כאמור מטוסי דרימליינר (בואינג 787-900) חדישים בקו לגואנז'ו בדומה לקו המופעל לשנחאי.

 

עבור לתוכן העמוד