שיתוף פעולה יוצא דופן וייחודי בין מלון דניאל הרצליה והאקדמיה לגלישה במהלך חול המועד פסח

27/03/2018
שיתוף פעולה יוצא דופן וייחודי בין מלון דניאל הרצליה והאקדמיה לגלישה במהלך חול המועד פסח (הגדל)

 

מלון דניאל הרצליה מרשת טמרס

מקיים במהלך חוה"מ פסח הקרוב שיתוף פעולה ייחודי עם האקדמיה לגלישה

 

מי שבוחר לבלות במלון דניאל הרצליה את חופשת הפסח שלו ייהנה מאטרקציה יוצאת דופן וייחודית – פעילות גלישה חינמית לאורחי המלון (גילאי 7 ומעלה), בימי רביעי וחמישי בין השעות 11:00-16:00.

 


במהלך חוה"מ פסח, בימים רביעי וחמישי (4-5/4/18) תוקם בסמוך לבריכת המלון עמדה מטעם האקדמיה לגלישה ממנה יצאו פעילויות גלישה חינמיות לאורחי המלון.

הפעילויות יתקיימו במסגרת שיעורים קבוצתיים בסבבים של שעה, בהתאם לסדר הנרשמים לפעילות, ובהדרכת צוות מקצועי ומיומן של האקדמיה לגלישה.  
 

האקדמיה לגלישה היא רשת מועדוני גלישה עם סניפים בהרצליה ובתל-אביב. טל מצ'ורו, מנכ"ל ומייסד האקדמיה לגלישה, אלוף אירופה לשעבר בגלישת רוח, בעל ניסיון של מעל 20 שנה בניהול מועדוני גלישה והדרכה במגוון ענפי ספורט ימי. 
האקדמיה לגלישה מתמקצעת בכל מה שקשור לפעילות חינוכית ימית לילדים ומספקת פעילות למבוגרים בקבוצות/ מסגרת פרטית או פעילות אינדיווידואלית- תלוי בהעדפת הלקוח.

 

ענת סטריק -דהאן, סמנכ"ל שיווק ומסחר של רשת טמרס: " מיקומו הייחודי של מלון דניאל על חוף ימה של הרצליה מאפשר לאורחים ליהנות מגישה נוחה וישירה לחוף הים היפיפה ולנו כרשת ליזום שיתופי פעולה יוצאי דופן עבור אורחינו שיעניקו להם הנאה מושלמת והתנסות בענף ספורט ייחודי ואטרקטיבי"

 

 

 

עבור לתוכן העמוד