יהורם גאון בסופש של מוזיקה ותרבות במלון דן

 

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן וליאור חיימוביץ, מנכ"ל מלון דן פנורמה תל אביב אירחו את יהורם גאון בסוף שבוע מיוחד של מוסיקה ותרבות

 

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן וליאור חיימוביץ, מנכ"ל דן פנורמה תל אביב אירחו את יהורם גאון בסוף שבוע מיוחד של מוסיקה ותרבות של מלונות דן בשיתוף עם אמריקן אקספרס במלון דן פנורמה ת"א.

 

בסוף השבוע האחרון, חברי מועדון E-DAN של מלונות דן ולקוחות נהנו מסופ"ש מוסיקלי תרבותי מיוחד במלון דן פנורמה בתל אביב שכלל ממופע חי של הזמר יהורם גאון, סיורים עירוניים בשכונת נווה צדק וסיור של "תמונות יפואיות", הרצאה מרתקת של בוקי נאה עם יורם לנדסברג "החתול המטפס" ומפגש חוויתי עם רון פוגל "העיר הלבנה בראי הקולנוע".

 

לצד כל הפעילות המוסיקלית והתרבותית, אורחי המלון נהנות ממגוון ארוחות גורמה והפתעות קולינריות של שף מלון דן פנורמה ת"א לאורך כל סוף השבוע.

 

ביום חמישי בערב, הזמר האגדי יהורם גאון הגיע למלון דן פנורמה תל אביב לקראת הופעתו במלון. ליאור חיימוביץ, מנכ"ל המלון קיבל את פניו וליווה אותו יחד עם הצוות שלו לסוויטה הנשיאותית של המלון בה הוא התארגן ונח עד לתחילת המופע.

 

רגע לפני תחילת המופע שלו נרשמה פגישה מעניינת בין יהורם גאון לרונן ניסנבאום מנכ"ל מלונות דן שאמר לגאון שהוא מעריץ גדול שלו. גאון הודה לו על כך ואמר לו שהרבה זמן הוא לא נהנה כל כך במלון בארץ ושהוא היה שמח להישאר בסוויטה המפנקת לכל הסוף שבוע.

 

בתמונה (מימין לשמאל):

 

 

ליאור חיימוביץ, מנכ"ל דן פנורמה תל אביב, יהורם גאון ורונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן.

 

צילום: סיון פרג'

 

עבור לתוכן העמוד