פסטיבל רוק פתאל ה-6 באילת

27/12/2017

 

זה חוזר בפעם השישית ובגדול!

 

"Fattal Rock Festival"

 

פסטיבל רוק פתאל ה-6 באילת בהשתתפות האמנים וכוכבי הרוק המובילים ביותר בישראל

 

השנה יופיעו לאורך ימי הפסטיבל (8-10 במרץ) האמנים וההרכבים: משינה שיארחו את ברי סחרוף, ריטה מארחת בפעם הראשונה את רד בנד איפה הילד מארחים את גיא ויהל, דני גידי וחברים ועוד

 

רשת מלונות 'פתאל' תקיים בפעם השישית ברציפות, מה שהפך למסורת שמחכים לה כל השנה, את 'פסטיבל רוק פתאל' באילת במהלכו יתקיימו מופעים של האמנים וכוכבי הרוק הגדולים בישראל בהם: ברי סחרוף, משינה, ריטה, רד בנד, איפה הילד, גיא ויהל, דני גידי וחברים ועור רבים וטובים.

 

הפסטיבל יתקיים לאורך שלושה ימים בתחילת חודש מרץ (ה'-ש' 8-10 במרץ) במתחם 'ארמונות הרודס' כאשר המופעים כולם יתקיימו באולם הפאבליון שבמתחם.

 

לוח הופעות:

חמישי (ערב):

v      מופע פתיחה: איפה הילד מארחים את גיא ויהל

v      מופע מרכזי: להקת משינה מארחת את ברי סחרוף

שישי:                      

v      צהריים: רמי קליינשטיין מארח את קורין אלאל ונורית גלרון.

v      מופע פתיחה (ערב): ריטה מארחת את רד בנד.

v      מופע מרכזי (ערב): דני גידי וחברים.

שבת:

v      צהריים: צביקה במופע משותף עם מאיה בוסקילה.

 

מהלך זה של רשת פתאל מוערך בהשקעה של כ-1.5 מיליון שקלים, והוא מתקיים לצד מופעי ופעילויות הבידור השוטפות בבתי המלון לאורך כל השנה, כדוגמת: מחזות זמר, הצגות ילדים ומועדוני משחקים.

 

אביה מזרחי- מגן, מנכל"ית רשת מלונות פתאל בישראל, מסרה: "כחלק מחזון החברה, אנו שואפים לייצר חוויות וזיכרונות מרגשים לאורחינו במגוון דרכים. לאור הצלחת פסטיבל 'רוק פתאל' בשנים עברו, ופסטיבלים נוספים שיזמנו והפקנו במהלך השנים האחרונות, החלטנו להמשיך לחזק את ערך המוזיקה ולייצר תוכן רב ומגוון שיאפשר לאורחינו להמשיך ליהנות מחוויית אירוח יוצאת דופן"

 

עבור לתוכן העמוד