"הגושרים מלון בטבע" חנך מתחם סוויטות פרימיום חדש

24/08/2017
"הגושרים מלון בטבע" חנך מתחם סוויטות פרימיום חדש (הגדל)

 

"הגושרים מלון בטבע", הממוקם בגליל העליון, נמצא בשנים האחרונות בתהליך שדרוג מאסיבי, המציב אותו ברמת איכות ויוקרה גבוהים, עם סיומו של שלב שדרוג נוסף בהשקעה כוללת של כ- 5 מיליון שקלים, ב- 14 יחידות חדשות מרווחות ומהודרות "פרימיום סער" ו"פרימיום ירדן".

 

המלון מציע 184 חדרים בסגנונות שונים. בנוסף, עם פתיחת עונת הרחצה, הושלם שדרוג בריכת השחייה החיצונית בהשקעה של כמיליון שקלים, במסגרתו נבנתה גם בריכת פעוטות חדשה, שודרגו המלתחות, מערכות החשמל, בוצע פיתוח נופי נרחב, שודרג מזנון הבריכה ועוד.

 

רו"ח אמיר חייק, נשיא התאחדות המלונות בישראל, שהגיע לחנוכת מתחם הסוויטות החדש, התרשם מאוד מההיצע הגבוה של המלון, זאת במהלך הסיור שערך דודו עוז, מנכ"ל "הגושרים מלון בטבע" למשתתפי האירוע, בכל אגפי המלון המוקפים בפלגי מים טבעיים של נחל הדן. עוז אמר במהלך הסיור: "פתיחת מתחם הסוויטות החדשות, הינו שלב נוסף בשדרוג המלון, ההשקעות שהתבצעו, הינן חלק מביצוע תכנית ארוכת טווח אשר רובה התבצעה בשנים האחרונות ותתבצע בהמשך עם שדרוגים נוספים. התכנית מעלה את רמת האירוח והופכת אותו לייחודי באזור, באיכות בלתי מתפשרת".

 

גיורא זלץ, ראש מועצה אזורית גליל עליון אמר בטקס: "המגורים רחוק ממרכז הארץ טומנים בחובם אתגרים רבים ויחד עם זאת ואולי בזכות זה יש לנו כאן מצוינות בחקלאות, בתעשייה ובתיירות. 'הגושרים מלון בטבע', מתחדש כל הזמן, מהווה אבן חושן נוספת בפסיפס התיירותי בגליל ותורם גם כמעסיק גדול של מאות עובדים. אנחנו נמשיך לתמוך, ללוות ולעזור כמיטב יכולתנו".

 

הסוויטות היוקרתיות כוללות: יחידה נפרדת להורים, סלון עם ספה נפתחת עבור הילדים, חדר רחצה מאובזר בכל אחד מהחללים, מיני בר, כספת, 2 טלוויזיות חכמות עם מסכי LCD, מיטות מרווחות מודרניות ויציאה לחצר / מרפסות אישיות עם נוף ישיר למרחבים הירוקים בליבם ממוקמות הסוויטות. בחדרי הפרימיום, טלוויזיה חכמה עם מסך LCD, ריהוט חדשני ופריטי טקסטיל מעוצבים. אריה דוילנסקי, מהאדריכלים המובילים בתחום המלונאות בישראל, ניהל את הפרויקט היוקרתי. עוד במלון ספא "פיורינה" הממוקם באגף הבוטיק של המלון, מסעדת המלון מעניקה חוויה קולינרית גלילית בריאה, מרכז ספורט ובריאות גדול, גן פסלים, סיורים ב"עמק הנהר הנעלם", אולמות כנסים ועוד.

 

בתמונה משמאל לימין: חייק, עוז וזלץ

עבור לתוכן העמוד