מלון מלכת שבא באילת מחדש ומתחדש

4/04/2017
מלון מלכת שבא באילת מחדש ומתחדש (הגדל)

 

בימים אלה מסיימת הנהלת מלון מלכת שבא והבעלים, חברת "אלעד גרופ" מקבוצת תשובה, מסע של התחדשות ושיפוצים בהיקף נרחב במלון ובחדריו, זאת במקביל להחלטה על ההיפרדות מניהולה של רשת הילטון.

 

המלון, אשר נפתח לראשונה בשנת 1999, מציע 481 חדרי אירוח מפוארים, כשה"קטן" שבהם משתרע על שטח של 25 מ"ר, הרבה מעבר לממוצע בעיר אילת. המגוון כולל 40 סוגים שונים של יחידות אירוח, המותאמות גם לאירוח משפחות עם ילדים.

 

גולת הכותרת הן סוויטות מפוארות עם ג'קוזי חיצוני פרטי הפונה אל עבר הים האדום וההרים. עד כה נחנכו מחדש שש קומות היוקרה, ובהן 204 חדרים וסוויטות. את הסוויטה המלכותית – סוויטת רויאל ואת הלובי "אקסום" עיצבה האדריכלית גל נאור, מי שעיצבה בעבר בתי מלון רבים ובכללם מלון פלאזה בניו יורק, ואת חדרי האירוח עיצב אדריכל הפנים, דניאל חסון, אשר עובד על פרוייקטים הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי, בארץ ובחו"ל ועיצב גם הוא מספר רב של בתי מלון.

 

המלון מציע עיצוב עכשווי בינלאומי, אשר בא לידי ביטוי באלמנטים חדשניים ובהם שטיחים בעלי צבעים ניטרליים, ריהוט עדכני וחדש, ואביזרים המעניקים לאורח תחושה של חופשה יוקרתית בחו"ל – קרוב לבית.

 

מנכ"ל המלון, מיקי שניידר, אומר: "זוהי תקופה משמעותית עבורנו. במהלך השנתיים האחרונות עברנו כברת דרך בכדי להבטיח לאורחים שלנו יותר מהכל. כיום אנו מציעים לאורח, לא רק שהות, אלא חוויה של ממש – מרגע הצ'ק אין בקבלה, לאורך כל שהותו ועד לאחר שובו הביתה. החדרים החדשים, כחלק מההתחדשות הכללית במלון, הם חלק חשוב מהחוויה הזו".

 

כחלק מהבטחת ההתחדשות, מציע המלון כעת גםWifi חינם לכל אורחיו, ושימוש חינם בחדר הכושר על כל מתקניו. שרותי הספא המנוהלים על ידי גוף מקצועי חיצוני, מוצעים בתשלום נוסף.

 

בקרוב יחנכו טרקלין עסקים חדש ומפואר, יורחב בית הכנסת היכל שוהם המשמש אבן שואבת למתפללים מכל בתי המלון בסביבה, וכן יחודשו מסעדות המלון ו-277 חדרים נוספים.

 

עבור לתוכן העמוד