לראשונה בישראל: רשת מלונות ארקדיה משיקה אתר אינטרנט בערבית

12/07/2016
לראשונה בישראל: רשת מלונות ארקדיה משיקה אתר אינטרנט בערבית

 

כחלק מהתרחבות רשת מלונות ארקדיה, משיקה הרשת, לראשונה בישראל, אתר אינטרנט בערבית. השקת האתר בערבית הוא צעד תקדימי שכן אף רשת בתי מלון בישראל לא מציעה ללקוחותיה דוברי הערבית אתר אינטרנט בשפתם.


השקת האתר החדש בשפה הערבית הינה חלק ממהלך כולל של הרשת להנגשת מלונות הרשת לקהלים שונים. "רשת ארקדיה שמה לה למטרה להעניק לאורחיה תחושה של בית, לכן החלטנו להנגיש את שירותיה של הרשת ואת המלונות לקהלים השונים. כך למשל, כאשר אנו מארחים תיירים מהודו או מסין, אנו דואגים לארוחות הייחודיות לקהל זה. כחלק ממהלך כולל של התאמת הרשת לקהלים שונים, החלטנו להקל גם על לקוחותינו דוברי הערבית, ולהנגיש לקהל זה את השירות, המלונות ואתר האינטרנט של הרשת", מסביר שי דויטש, מנהל השיווק והמכירות של רשת מלונות ארקדיה.


אתר האינטרנט החדש יאפשר קבלת מידע על בתי המלון של רשת ארקדיה, מגוון רחב של חבילות  וביצוע הזמנות עבור הזמנות לכלל מלונות הרשת –, ארקדיה טאוור, גולדן ביץ', ארקדיה במושבה, דבורה וארקדיה טבריה.
ארקדיה במושבה הוא מלון בוטיק ירושלמי, המלון שוכן בליבה של המושבה היוונית העתיקה של ירושלים במבנה היסטורי לשימור. ארקדיה במושבה מונה 24 חדרי יוקרה נוחים בהם אמבטיה או מקלחת גשם, חלקם בעלי מרפסות, ובכולם טלוויזיות חכמות, Wi-Fi חופשי, שוקולדים מובחרים ובקבוקי מים מינרליים כתקרובת ועוד.


 

שי דויטש, מנהל שיווק ומכירות רשת מלונות ארקדיה: "מדובר בנדבך נוסף בהתפתחות רשת מלונות ארקדיה. הרשת רואה במגזר הערבי פלח שוק בעל פוטנציאל רב, שטרם קיבל מענה הולם לצרכיו הייחודיים. לכן, שקדנו במהלך השנה האחרונה על פיתוח אתר האינטרנט החדש שלנו בערבית, המותאם במיוחד לצורכי הקהל הערבי. "

עבור לתוכן העמוד