החברים של רימונים: בכירי המשק חוגגים בסופשבוע VIP

10/07/2016

 

בכירי רשת מלונות רימונים, בראשם: סמדר נמרודי – יו"ר דירקטוריון מלונות רימונים, אסף שלו - מנכ"ל הרשת, אירחו בסוף השבוע האחרון (חמישי עד שבת) את חברי מועדון הרימון, לסופ"ש מפנק במיוחד לרגל חגיגות 4 שנים למועדון החברים "מועדון הרימון".

הסופ"ש החל מיד עם סיומו של כנס רופאים בכירים שהתקיים במלון במשך היומיים האחרונים (ימים ד'-ה') בהשתתפות ראשי מערכת הבריאות, כולל שר הבריאות יעקב ליצמן, מנכ"ל הביטוח הלאומי פרופסור שלמה מור יוסף, פרופסור זאב רוטשטיין, מנכל משרד הבריאות משה בר סימן טוב ועוד.

 

מיד עם סיום הכנס, החלה ביום חמישי בצהריים, קבלת פנים שנערכה בלובי המלון. לאחריה קיבלו האורחים טעימות מטיפולים בספא המלון. על ארוחת הערב במסעדת המלון ניצחו השף יחיאל גיגי יחד עם שף נסים יעקב לוי. האורחים קנחו בהופעה של הזמר קובי אפללו שנערכה ברחבת הבריכה ולאחריה התקיימה מסיבת ריקודים עם ה d.j. רועי סלומון.

בהמשך הסופ"ש נהנו חברי המועדון מערב שירה בציבור עם עינת שרוף,  מסיבת ריקודים  ישראלית, מופע סטנדאפ של קובי אריאלי, פעילות סאפ עם מדליסט הזהב האולימפי גל פרידמן, קבלת שבת ישראלית עם שירי ארץ ישראל, מסיבת בריכה, פעילות ספורט ימי בכנרת, ארוחות שף ועוד.

סמדר נמרודי יו"ר דירקטוריון רשת מלונות רימונים, הופתעה במהלך הופעתה של עינת שרוף, כשלפתע נקראה לבמה לקול צלילי שירת "יומולדת שמח". התרגשות רבה נרשמה אצל סמדר כשהוגשה לה עוגת יומולדת גדולה וזר פרחים הונח על ראשה.

הנהלת הרשת ניצלה את הסופ"ש לחגוג באופן רשמי את מינויו של אסף שלו למנכ"ל הרשת. שלו שנכנס לתפקידו לאחרונה סיפר כי "הוא נרגש מהמינוי ויעשה כל שביכולתו להמשיך ולהצעיד את רשת מלונות רימונים כאחת הרשתות המובילות בתחום התיירות בישראל ".

 

דגנית בלחסן מנהלת מועדון הרימון דאגה לאורחי הסו"פש לפינוקים מיוחדים בחדר כמו: בקבוקי יין, שוקולד, חלוקים ועוד....

הגיעו לחגוג על שפת הכנרת: יחזקאל מורד,  רוני מזל טוב, שמעון סיבוני , רפי שטיינברג,  ארז אלוביץ, יואב צפיר, אוולין הגואל  ועוד.

 

סמדר נמרודי ובן זוגה אמיר אילן הוכיחו יכולות מרשימות בשיעור סאפ פרטי שקיבלו מהמדליסט האולימפי גל פרידמן, שהדריך את אורחי המלון בגלישת סאפ. פרידמן מאוד הופתע מיכולות הגלישה של השניים וציין כי נראה כאילו הם עוסקים בספורט הגלישה כבר שנים.

מיכל צפיר, גל פרידמן ואסף שלו מנכ"ל רשת מלונות רימונים קבעו להיפגש בשעה 05:00 לפנות בוקר לריצת בוקר. היחיד שהתעורר והגיע היה מנכ"ל הרשת אסף שלו.


היה שמח (:

 

 

תמונות מהאירוע:

 

 

 

 

 


עבור לתוכן העמוד