מלון דן קיסריה, מרשת מלונות דן, אירח את להקת הרוקלנרול המיתולוגית Foreigner במהלך ביקורם בישראל.

21/06/2016
מלון דן קיסריה, מרשת מלונות דן, אירח את להקת הרוקלנרול המיתולוגית Foreigner במהלך ביקורם בישראל.

 

חברי להקת פורינר והפמלייה שלהם הגיעו למלון דן קיסריה ביום שני האחרון לביקור של 4 ימים, במסגרתם הופיעו פעמיים באמפי קיסריה, במסגרת סיבוב הופעות עולמי לרגל חגיגות 40 שנה להיווסדה של הלהקה.

מלון דן קיסריה נערך מבעוד מועד לביקור של להקת פורינר עבורם ולכל הצוות שליווה אותם הוקצו כ-20 חדרים במלון.

רונית רונן, מנכ"לית המלון ומעריצה גדולה של הלהקה קיבלה את פניהם של חברי הלהקה עם הגעתם ואף ערכה להם סיור אישי במלון. רונן אף ליוותה את מיק ג'ונס מייסד הלהקה וקלי הנסן סולן הלהקה אל הסוויטות המפנקות של המלון שהוכנו מראש במיוחד עבורם עם פינוקים רבים: שוקולדים, פוטיפורים, מים מינרליים ויין.

רונן שוחחה ארוכות עם מייסד הלהקה מיק ג'ונס וחשפה בפניו שהיא מעריצה גדולה של הלהקה ושיש לה כרטיסים לאחת מההופעות שלהם בארץ. ג'ונס נורא התלהב לשמוע על כך וישר אמר לה "אני אדאג לשדרג לך את הכרטיסים כך שתראי אותנו ממש מהשורה הראשונה", ואכן כך היה.

באחת מהשיחות של רונן עם ג'ונס הוא חשף בפניה שהוא מאוד חשש להגיע לישראל אחרי הפיגוע במתחם שרונה בתל-אביב, אך התעקש למרות זאת להגיע. בעקבות החשש המוקדם שלו, ג'ונס אמר שהוא מאוד הופתע שכל הביקור "הוא הרגיש תחושת ביטחון שקט ושלווה".

במהלך ביקורם בארץ, חברי להקת פורינר מאוד התלהבו ממזג האוויר הקייצי ופקדו במהלך היום את הבריכה של המלון ובלילה אחרי שחזרו מההופעות, כמו רוקנרולים אמיתיים, הם פקדו את הבר של דן קיסריה ושתו משקה קטן לפני השינה.

חברי להקת פורינר מאוד נהנו מהקהל הישראלי ומההופעות שהיו sold out ואמרו שהרגישו "אהבה גדולה מהקהל" ושהם מבטיחים לחזור גם בשנה הבא להופעות נוספות.

בתמונה:
אינדירה יוהנייב, מנהלת קבלה במלון דן קיסריה, רונית רונן, מנכ"לית מלון דן קיסריה וחברי להקת פורינר.

עבור לתוכן העמוד