מלון רימונים חוף התמרים ציין שנת פעילות למען עמותת "זיו נעורים"

7/06/2016
מלון רימונים חוף התמרים ציין שנת פעילות למען עמותת "זיו נעורים" (הגדל)

 

בכירי עמותת זיו נעורים הפועלת למניעת נשירת בני נוער ממערכת החינוך וכמאה חניכי העמותה, ציינו אתמול (יום שני ה 6.6) את סיום שנת הפעילות המשותפת עם מלון רימונים חוף התמרים, הנרתם לפעילות עם ילדי העמותה במשך כל השנה.

במהלך האירוע התחרו ביניהם כ -100 חניכי העמותה במשימות אתגריות במגוון תחרויות ספורטיביות בים וביבשה. בין התחרויות: תחרות חתירה בסאפים, תחרות קיאקים, תחרות שחייה בחליפות צלילה, סנפירים ומסיכות ועוד.

 

בני וקנין, מנכ"ל "עמותת זיו נעורים" פתח את האירוע ואמר: "העמותה פועלת ללא לאות להעצמת בני הנוער באשר הם ועושה כל שביכולתה על מנת להעצים ולהקנות כלים וערכים חינוכיים וחברתיים לכל נער ונערה הזקוקים לכך. אנו מסכמים שנת פעילות ראשונה המשותפת עם מלון רימונים חוף התמרים בעכו שאימצה את פעילות העמותה, ומחכה בקוצר רוח לשנים הבאות".

 

התחרות היוותה המשך ישיר לפעילות הימית אותה עשו במהלך כל השנה במסגרת העמותה, כשלמדו שיעורי ימאות הכוללים את תורת הגלישה, השהייה בים וההתמודדות עם הים, תוך כדי תהליך של העצמה אישית, שנבנה באמצעות מדריכיהם. השיעורים התקיימו ברצועת החוף הנמצאת למרגלות מלון רימונים חוף התמרים עכו.

 

דודי בן גל, מנכ"ל מלון רימונים חוף התמרים סיכם את האירוע ואמר: "אנו שמחים על החיבור עם עמותת זיו  המשלב תרומה לקהילה, תוך הענקת חוויה לאורחינו בפעילות ימית מתקדמת. אם לפני שנה, כשהתחלנו את שיתוף הפעולה המבורך, הייתי כולי תקווה כי הוא יימשך עוד שנים רבות ויהווה מודל לחיקוי למרכזים נוספים, עתה אין לי ספק בכך". 

עבור לתוכן העמוד