רשת טמרס ממשיכה בשיתוף הפעולה עם טרקלין המלך דוד

26/04/2016

 

לקוחות היוקרה של אל על המתארחים בטרקלין המלך דוד בנתב"ג ייהנו שנה נוספת מספא שיזן המפנק והאיכותי עם מיטב המטפלים באווירה שלווה ורגועה רגע לפני הטיסה.

 

ספא שיזן בטרקלין המלך דוד, מציע תפריט טיפולים נרחב ללקוחות היוקרה של אל על ובו מגוון טיפולי ספא ועיסויים מקצועיים ומפנקים במיוחד לגוף ולנפש. תפריט הטיפולים מגוון ואורכו של כל טיפול כ -20 דקות וניתן כשירות ללא תוספת תשלום.

 

חדר הטיפולים ממוקם בטרקלין בקומת הגלריה במתחם ה life style ומציע בנוסף למטפלים מקצועיים, מוצרים ושמני טיפול איכותיים של ספא שיזן. ספא שיזן, פועל במלונות רשת טמרס: דניאל ים המלח, דניאל הרצליה ובמלון ספא שיזן הנמצא בקומפלקס מלון דניאל הרצליה.

 

ענת סטריק -דהאן, סמנכ"ל השיווק והמסחר של רשת טמרס: "הטיפולים בספא שיזן הינם בגדר מוצר משלים לשירותים שמעניקה חברת אל על ללקוחות היוקרה של אל על המתארחים בטרקלין "המלך דוד". לקוחות היוקרה רגילים לרמת מוצרי פרימיום, קטגוריה בה נכללים טיפולי ספא שיזן. שיתוף הפעולה בשנים האחרונות עם חברת אל על, הידועה כסלקטיבית בבחירת סטנדרט רמת השירותים הניתנים בטרקלין העסקים שלה היא בבחינת גושפנקא לאיכות ספא שיזן ואנו מכוונים להמשך עבודה יחד לטווח הארוך".

 

בתמונה: יהודית גריסרוי סמנכ"ל לקוחות אל על, רפי ויינר מנכ"ל רשת מלונות טמרס ,דוד מיימון מנכ"ל אל על, ענת סטריק דהאן סמנכ"ל שיווק וסחר רשת טמרס

 

עבור לתוכן העמוד