נחנך "מצפור מלונות דן" ביער חוף הכרמל שנשרף באסון הכרמל

12/04/2016

 

משפחת פדרמן, הנהלת מלונות דן ועובדי הרשת חנכו את "מצפור מלונות דן" ביער חוף הכרמל שנשרף באסון הכרמל. בהפנינג השתתפו כ-500 איש וביניהם עובדי מלונות דן מרחבי הארץ עם בני משפחתם. האירוע כלל פעילויות לילדים, הופעה של מקהלת קול הגוונים של ילדות בנות הקהילה האתיופית מהעיר נתניה, בניהולה של ורדי פרי ולבסוף הופעה סוחפת של עינת שרוף.

 

בטקס נחנך "מצפור מלונות דן" אשר הוקם בתרומת החברה, עובדיה ומשפחת פדרמן, כחלק משיקום יערות הכרמל שנשרפו בשנת 2010, ולציון תרומתם רבת השנים לייעור הארץ לרווחת הציבור מאז קום המדינה כחלק מפעילות מלונות דן בארץ ישראל.

 

מצפור מלונות דן ביער כרמל החדש מצטרף ליערות ברחבי הארץ שנתרמו על ידי חברת מלונות דן, כגון: יער להב, יער בירייה ששוקם על ידי מלונות דן לאחר מלחמת לבנון השנייה ועוד. במהלך הטקס, מיקי פדרמן, יו"ר דירקטוריון מלונות דן ורעייתו ליאורה, עמי פדרמן, סגן יו"ר דירקטוריון מלונות דן יחד עם הנכדים הסירו את הלוט מעל אנדרטת המצפור ונטעו עצים. לבסוף, נח גרינוולד, משנה למנכ"ל מלונות דן לענייני כספים התכבד לברך את "ברכת הנוטע".

 

מיקי פדרמן, יו"ר דירקטוריון מלונות דן אמר בטקס: "אני נרגש להיות כאן היום ולראות את משפחת מלונות דן - משפחה אחת גדולה. אני שמח שכל עובדי הרשת כאן, יהודים לצד נוצרים לצד מוסלמים. זאת התשובה הכי טובה שלנו לכל שאלה כאן ובעולם על היחסים בינינו תושבי מדינת ישראל. המסורת של תמיכה ביערות הקרן הקיימת לישראל התחילה בתקופתו של אבי יקותיאל פדרמן ז"ל בשנות ה-50 אשר דאג כל הזמן לתרום ולהקים יערות ברחבי הארץ והיא ממשיכה עד היום. אני רוצה להודות לקרן הקיימת לישראל על ההזדמנות שניתנה לנו לתרום, לנטוע ולשקם את יער הכרמל המקסים הזה ולקחת חלק בייעור הארץ."

 

בתמונה: אהרון שחם, משנה למנכ"ל מלונות דן למשאבי אנוש, יפתח הר חול, מנהל מחוז צפון בקק"ל, חן מיכאלי, משנה למנכ"ל מלונות דן לענייני משאבי אנוש, עמי פדרמן, סגן יו"ר דירקטוריון מלונות דן, רפי שדה, מנכ"ל מלונות דן ומיקי פדרמן, יו"ר דירקטוריון מלונות דן.

 

עבור לתוכן העמוד