מבצע מפתיע במלון יהודה בירושלים

3/03/2016

 

מלון יהודה בירושלים השיק בסוף פברואר קמפיין המזמין זוגות להתארח במלון ב-29 בפברואר, תאריך שמצוין רק פעם בארבע שנים. בקמפיין, התחייבו אנשי מלון יהודה כי שני הזוגות הראשונים שיוכיחו כי נכנסו להריון במהלך שהותם במלון, יזכו לחגוג ללא עלות את השמחות של הצאצא או הצאצאית שיוולדו באותו לילה רומנטי.

 

ההיערכות לוותה ביועצים משפטיים שניסחו תקנון מפורט וכן במשרד יחסי ציבור וחברת קידום אתרים שסייעו להפצת ה"מבצע" המקורי ברשתות המדיה השונות. עשרות גופי תקשורת בארץ ובעולם סיקרו את הקמפיין, ביניהם ערוץ 10, גלי צה"ל, רשת ב', הג'רוזלם פוסט, מעריב וכמובן אינספור תגובות ושיתופים ברשתות החברתיות.

 

ישי ברנע, מנכ"ל מלון יהודה ויו"ר התאחדות בתי המלון בירושלים: "אנחנו בשנה מעוברת, וגם נמצאים בתהליכי הרחבה של המלון ובניית ספא חדש ברמה בינלאומית, ובישיבת שווק פתאום נהגה הרעיון שהחל כהלצה אבל החלטנו שנכון יהיה לעשות את זה ולפנק מכל הלב את הזוגות שיגיעו, מעבר לזה שיש פה במלון אווירה מאוד משפחתית וחמה. וכמובן, מעל הכל רובצת עננת התפוסה, והמצב במלונות ירושלים מחייב אותנו לחשוב מחוץ לקופסא, ועוד יותר רחוק". בהתייחסו לשאלה מה יקרה אם יוולדו תאומים, אמר ברנע - "נתמודד. שירבו שמחות בישראל".

 

בתמונה: פוסט המבצע בעמוד הפייסבוק של המלון

 

עבור לתוכן העמוד