מלונות דן עכשיו גם לשוק הסיני

9/12/2015


מלונות דן פונה לשוק הסיני: הרשת פיתחה תכנית אירוח ראשונה מסוגה בבתי מלון בישראל המותאמת לצרכיו והרגליו של התייר הסיני שיוצעו בשבעה ממלונות הרשת בירושלים, תל-אביב וחיפה.

 

רשת מלונות דן ביצעה עבודת מחקר על השוק הסיני והצרכים של התייר הסיני ב-3 שנים האחרונות על מנת להבין למה מצפה האורח הסיני בהגיעו להתארח בישראל.

הממצאים שעלו מעבודת מחקר זאת, הובילו את רשת מלונות דן לפתח את "נוהל סין" – נוהל אירוח, ראשון מסוגו בישראל, המותאם לתייר הסיני, תחת הכותרת: "מלונות דן מקבלים בברכה את חברינו הסינים".

כחלק מהמהלך, מלונות דן הקימו מחלקה מיוחדת המתמחה בשוק הסיני שתפקידה הוא ללמוד ולחקור את שוק התיירות מסין ובהתאם לשווק להם את הרשת באופן ממוקד. בראש המחלקה עומד רועי קרייזמן, בוגר התכנית "עסקים באסיה" של אוניברסיטת חיפה.

רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות של מלונות דן מסר: "לפני 3 שנים זיהיתי שתנועת התיירות מסין לישראל עשויה לנסוק בשנים הקרובות ושמדובר בהזדמנות עסקית אדירה. ככל שנסעתי יותר לסין, למדתי והבנתי מקרוב את השוק הסיני ואת צרכיו המיוחדים של התייר הסיני, הבנתי שמדובר בהזדמנות פז לרשת. בשלושת השנים האחרונות כמות הלינות של תיירים סיניים במלונות גדלה ב-450%. אני צופה שבעקבות פיתוח נוהל האירוח המותאם לקהל הסיני, מלונות דן תרשום עליה משמעותית של למעלה מ-30% בכמות התיירים הסינים המגיעים אליה כבר בשנה הקרובה."

הצפי לשנים הקרובות הוא להאצה בקצב הגידול של תיירות סינית לישראל בעיקר לאור מאמצי השיווק של משרד התיירות הישראלי, פעולות השיווק של סוכנים ומלונות דן, הקלות בהנפקת ויזות לישראל והכניסה הצפויה של חברת התעופה הסיניות.

עבור לתוכן העמוד